O nas

Skin & Slim Expert Marta Wilczak jest miejscem stworzonym z myślą o Twoich potrzebach.

W Skin & Slim Expert, nauczymy Cię zupełnie innego spojrzenia na siebie, zaopiekują się Tobą najlepsi specjaliści, mający komplementarny plan na poprawę Twojego samopoczucia i urody. Każdy jest indywidualnością, to jasne. Dlatego właśnie, Twój indywidualizm jest determinantem naszej pracy z urodą i ciałem. Mamy sprawdzony plan, który pozwoli Ci osiągnąć cel i utrzymać efekty. W Skin & Slim Expert nie ma miejsca na przypadkowe zabiegi.
Podkreślimy to, co w Tobie najpiękniejsze, zniwelujemy dręczące Cię defekty skóry i ciała, pomożemy Ci schudnąć i zmienić swoje życie. Razem z nami odkryjesz, jak wspaniałą jesteś kobietą.
Z miłości do piękna,
MW

Ponad 50

Najskuteczniejszych zabiegów
na twarz i ciało

Holistyczne

I całkowicie indywidualne podejście

Doświadczony

Zespół ekspertów od zdrowia
i urody

Kosmetolog, właściciel

Marta Wilczak

Swoje pierwsze kroki w branży beauty stawiałam 10 lat temu. Jestem magistrem kosmetologii, prowadzę szkolenia kosmetyczne, z entuzjazmem podchodzę do zdrowego stylu życia. Współpracuję ze szkołami i uczelniami wyższymi, współtworząc nowe kierunki nauczania i poszerzania wiedzy kosmetologicznej. Prowadzę również zajęcia dla przyszłych kosmetyczek i kosmetologów.
Przede wszystkim jednak jestem praktykiem zawodu, dlatego witam serdecznie na stronie Instytutu Urody Skin&Slim Expert. Pasjonuje mnie praca w gabinecie i pomoc klientom w spełnianiu marzeń związanych  z urodą i zdrowiem. Poznając tajniki zawodu, zauważyłam, że głównym czynnikiem wpływających na efektywność pracy jest holistyczne podejście nie tylko do skóry klienta, ale do całego organizmu. Zaczęłam więc pracować w nurcie kosmetologii interdyscyplinarnej. Uważam, że profesjonalne technologie powinny „iść w parze” z dobrej jakości kosmetykami, odpowiednią dietą i suplementacją.
  • Moim marzeniem było stworzenie miejsca, w którym będą współpracowali najlepsi specjaliści branży beauty. To marzenie właśnie zrealizowałam, a Ty, spełniając swoje pragnienia, możesz mi towarzyszyć.
  • Terapie tworzone przeze mnie w Skin & Slim Expert są celowane w indywidualne potrzeby klientów. Pracujemy na najwyżej jakości urządzeniach i kosmetykach renomowanych marek. Suplementy diety, które proponujemy naszym podopiecznym są skuteczne i bezpieczne.
Przebądź swoją drogę do zdrowia i piękna razem ze mną! Czekam na Ciebie 😊
Pozdrawiam serdecznie, Marta Wilczak

Poznaj zespół Skin&Slim Expert

Oliwia

Oliwia

Kosmetyczka

W Skin & Slim Expert pracuję jako kosmetyczka nie tylko z wykształcenia, ale również z zamiłowania. Odkąd pamietam dbanie o siebie i innych było mi bliskie, dlatego naszym klientom pomagam w sposób komplementarny tak, aby efekty były jak najbardziej zadowalające, a zabiegi skuteczne.
Zawsze dokładam starań, aby każdy, kto korzysta z moich usług poczuł się wyjątkowo. Uważam ,że edukacja w zawodzie kosmetyczki jest bardzo ważna, dlatego nieustannie się rozwijam i podnoszę swoje kompetencje. Klientki zawsze doceniają moją dokładność i zaangażowanie podczas wykonywania zabiegów. Nie boję się trudnych wyzwań. Prywatnie jestem bardzo ciepłą i radosną osobą. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki. Moją największą pasją jest wizaż. Wykonywanie makijażu jest dla mnie czystą przyjemnością.
Do zobaczenia w gabinecie!
Oliwia
dr-magdalena-brona-teżykr

Magdalena Brona-Teżyk

Stomatolog, dyplomowany lek. med. estetycznej

Ukończyłam studia na wydziale lekarskim z oddziałem lekarsko-dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.  Jestem lekarzem dentystą w Poradni Stomatologii Dziecięcej i Rodzinnej w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Gdańsku oraz Asystent w Zakładzie i Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, prowadzę również swój Gabinet Stomatologiczny i Medycyny Estetycznej Home Clinic.
 Leczenie pacjentów poszerzam o medycynę estetyczną z zakresu zatrzymania oznak starzenia poprzez wykonywanie zabiegów przy użyciu botoxu, kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej z osocza bogatopłytkowego i preparatów kwasu hialuronowego.  Stosuję również Nici PDO, jak i lipolizę iniekcyjną.
Podchodzę do pacjenta interdyscyplinarnie, tak by leczyć wg najnowszej wiedzy medycznej.  Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Medycyną Estetyczną wspomagam gabinet Skin & Slim Expert Marta Wilczak.
Swoją wiedzę  poszerzam i udoskonalam poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach, potwierdzonych certyfikatami, dzięki którym leczę z zastosowaniem nowoczesnej wiedzy medycznej.
Pozdrawiam,
Magda
marta-dąbrowska-podolog

Marta Dąbrowska

Podolog

Jestem absolwentka kierunku kosmetologia Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Gdyni, specjalizuję się w dziedzinie podologii.
Jestem magisterem o specjalizacji Manager SPA & Wellnes, a także Technikiem Sterylizacji Medycznej. Doświadczenie zdobywałam współpracując z domami opieki i w hospicjach. Obecnie jestem właścicielką Gabinetu Podologii i Biomechaniki Chodu. Współpracuję z Instytutem Skin & Slim Expert.
Problematyka, którą głownie się zajmuję to wrastające i wkręcające paznokcie oraz odciski podeszwowe i związane z nią zaburzenie biomechaniki chodu. Pomogę Wam pozbyć się problemów ze stopami. Mam na swoim koncie setki udanych terapii.
Jestem pasjonatką w swojej dziedzinie, patrzę holistycznie, szukając przyczyny powstawania problemu nie tylko na zewnątrz, ale też wewnątrz organizmu.  Działam interdyscyplinarnie. Prowadzę warsztaty edukacyjne dla rodziców z zakresu pielęgnacji stóp, motoryki, gimnastyki oraz doboru odpowiedniego obuwia dla dzieci.  Ciągle poszerzam swoje umiejętności, biorąc udział w licznych sympozjach i szkoleniach.
Do zobaczenia!
Marta

Chcesz zadbać
z Nami o swoje zdrowie i urodę?